• Matematyka jest magiczna

21 marca w naszej szkole był obchodzony Dzień Matematyki pod hasłem "Matematyka jest magiczna".

Ten dzień pozwolił zrozumieć uczniom, że matematyka jest nieodzowna na co dzień, a uczenie się jej, może sprawić wiele radości i korzyści, że matematyka, to nie tylko trudne zadania, „suche liczby” i abstrakcyjne figury, ale również znakomita zabawa i pasjonująca przygoda.

• Żegnamy zimę

Nareszcie doczekaliśmy się! Przyszła wiosna!🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷21 marca wszystkie dzieci pożegnały zimę w kolorowym pochodzie z własnoręcznie zrobionymi Marzannami i transparentami. Mamy nadzieję że było nas słychać😉

Żegnaj zimo! Witaj wiosno!

• Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz wielkanocny w naszej szkole cieszył się dużym powodzeniem. Wszystkie wystawione do sprzedaży prace wykonali uczniowie klas 4-7 na zajęciach plastycznych i w ramach projektu plastycznego GRAJ W KOLORY. W tym roku można było kupić zajączki, pisanki, dekoracje i stroiki świąteczne oraz kolorowe magnesy. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i gratulujemy kreatywności. Zebrane fundusze pomogą nam doposażyć salę plastyczną.

• Koszyk gier dla klas IV-VIII

Dzięki współpracy Samorządu Uczniowskiego z Radą Rodziców udało się zakupić dla uczniów klas IV-VIII różne gry, które mają nie tylko uprzyjemnić przerwy, lecz także wspomóc integrację społeczności szkolnej. Gry znajdują się w koszyku na górnym korytarzu, są dostępne dla uczniów podczas długich przerw, a także mogą być wypożyczone przez wychowawców na godziny wychowawcze. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie i zakup gier.

Czwartek 28.03.2024