Program talentowiSKO

 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  W dniu 29 stycznia 2019r. o godz. 17:30 odbędzie się półroczne zebranie z rodzicami.

 • Ferie należy rozpocząć w doborowym towarzystwie, a najepiej ze swoją klasąwink                                                                             Ib ZiMy SiĘ nIe bOi:) - Obrazek 1

 • - Obrazek 1

 • Hej kolęda!!!!! Takich mamy wspaniałych rodziców:)

  Hej kolęda!!!!! Takich mamy wspaniałych rodziców:) - Obrazek 1                 ​​​​​​                 heartheartheartheartheartheartheartheartheartheart

 • Dzień Misia i Dyskoteka Andrzejkowa - Obrazek 1Światowy Dzień Pluszowego Misia to święto nowe. Zostało ustanowione dopiero 25 listopada 2002, 16 lat temu, dokładnie w setną rocznicę powstania tej popularnej maskotki.

  Młodsi uczniowie naszej szkoły bardzo uroczyście obchodzili to święto. Już kilka dni wcześniej na korytarzu pojawiły się plakaty z fotografiami niedźwiadków i ciekawostkami przyrodniczymi o najpopularniejszych przedstawicielach tego gatunku. Dzieci mogły także dowiedzieć się kim był słynny „Wojtek” z armii gen. Andersa.

  Podczas uroczystego spotkania przedszkolaki i uczniowie klas I-III zapoznały się z historią pluszowego misia, wysłuchały fragmentów książek o misiach czytanych przez zaproszonych gości: babcię, mamę i panią bibliotekarkę z filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Krzęcinie. Każda klasa, obecna na sali gimnastycznej zaprezentowała przygotowaną wcześniej piosenkę o misiach. Podczas apelu dzieci klas I uroczyście zostały pasowane na czytelników szkolnej biblioteki. Na zakończenie odbył się quiz wiedzowy o misiach i niedźwiedziach. Dzieci korzystając z informacji przeczytanych na plakatach z korytarza szkolnego odpowiadały na pytania. Cała impreza została zorganizowana pod hasłem „Czytanie łączy pokolenia”. Obchodom Dnia Pluszowego Misia towarzyszyła wystawa książek o misiach w szkolnej bibliotece. Na wystawie można było zobaczyć książki specjalnie na tą okazję wypożyczone z filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Krzęcinie.

 • Szkoła z misją

  Szkoła z misją - Obrazek 1W związku z Państwa zaangażowaniem w niesienie pomocy dla najbardziej potrzebujących chcielibyśmy aby na stronie Państwa szkoły widniało wyróżnienie  "Szkoła z misją". Jesteśmy zaszczyceni, że możemy przyznać Państwu ten tytuł.

  Prosimy, o umieszczenie na stronie Państwa szkoły logo naszego programu.

  Szkoła z misją to szkoła:
  - której uczniowie od najmłodszych lat uczą się postawy pełnej empatii
  - w której nauczyciele wskazują uczniom jak przełożyć wzniosłe idee na szlachetne czyny
  - w której rodzice, poprzez swoje zaangażowanie, uczą dzieci dzielenia się z tymi, którzy bardzo tego potrzebują.

 • Rozwijamy talenty literackie podczas spotkania z poetą

  Rozwijamy talenty literackie podczas spotkania z poetą - Obrazek 1Uczniowie klas piątych, szóstych i siódmej wzięli udział w nietypowej lekcji języka polskiego. Na zajęcia został zaproszony pan Zenon Michalski - poeta, pisarz, a także emerytowany nauczyciel języka polskiego. W pierwszej części zajęć pan Zenon zaprezentował dzieciom kilka swoich wierszy, recytację przeplatając barwną gawędą o warsztacie poetyckim, inspiracjach i procesie pisania wierszy. W drugiej części – warsztatowej - prowadzący przedstawił przykłady krótkich form poetyckich pisanych przez byłych już uczniów do szkolnej gazetki tworzonej przez wiele lat. W ostatniej części warsztatów dzieci mogły spróbować sił tworząc Haiku, czyli krótkie formy poetyckie.

  Uczniom bardzo podobał się udział w tej niezwykłej biesiadzie literackiej. Z ogromnym zainteresowaniem słuchali słów zaproszonego gościa.

 • Zebranie z rodzicami

  Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Krzęcinie informuje iż w dniu 13 listopada 2018r. (wtorek) o 17:30 odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami klas.

  Informacja dotycząca miejsca spotkania poszczególnych klas będzie wywieszona na drzwiach szkoły.

  Prosimy o niezastawianie samochodami drogi przeciwpożarowej.

 • 12 listopada 2018r. - Dniem WOLNYM!

  W związku z wejściem w życie ustawy ustanawiającą 12 listopada 2018 r. świętem narodowym i dniem wolnym od pracy z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę – szkoła i przedszkole w tym dniu będą zamknięte.

 • Oczyszczacz Powietrza w Oddziale Przedszkolnym

  Oczyszczacz Powietrza w Oddziale Przedszkolnym - Obrazek 1

  Marszałek Województwa Małopolskiego pan Jacek Krupa przekazał w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej, oczyszczacz powietrza do oddziału przedszkolnego w Krzęcinie. Dziękujemy.

 • Do Hymnu

 •  

   

   

   

   

   

   

  27 września w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Krzęcinie odbyło się przesłuchanie do ogólnopolskiego konkursu             „Do Hymnu”. Uczniowie przez wiele tygodni przygotowywali się do niego, ćwicząc śpiewanie pieśni patriotycznych a capella. We czwartek wszyscy musieli wstać bardzo wcześnie, by stawić się na ostatniej próbie o 7.00 rano. Godzinę później wystąpili zespołowo przed profesjonalnym jury i brawurowo zaprezentowali hymn Polski, Rotę oraz Marsz Polonia. Poza pięknym śpiewem, komisja oceniająca doceniła również dekorację i stroje młodzieży.

  „Do Hymnu” to ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych organizowany przez Narodowe Centrum Kultury z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w ramach Wieloletniego Programu Rządowego NIEPODLEGŁA. Bierze w nim udział 300 szkół z całej Polski, w tym Szkoła Podstawowa w Krzęcinie.

  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w drugiej połowie listopada. Trzymamy kciuki za naszych chórzystów!

  Więcej informacji znaleźć można na stronach:

  https://www.youtube.com/watch?v=E8Ejn4B6YWo&feature=youtu.be

  https://www.nck.pl/projekty-kulturalne/projekty/konkurs-do-hymnu/aktualnosci/do-hymnu-mamy-liste-zakwalifikowanych-szkol

   

 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  W dniu 13 września 2018r. (czwartek) o godzinie 17:30 odędzie się zebranie z rodzicami. Porządek zebrania:

  17:30 - zebranie ogólne na sali gimnastycznej

  17:45 - spotkania w klasach z wychowawcami

  19:00 - sotkanie przedstawicieli Rady Rodziców

  SALE:

  1a - świetlica

  1b - sala nr 9

  2a - biblioteka

  2b - sala nr 12

  3a - jadalnia

  3b - sala nr 8

  4a - sala nr 17

  4b - sala oddziału przedszkolnego

  5a - sala nr 19 (obok sali gimnastycznej))

  5b - sala oddziału przedszkolnego)

  6a - sala gimnastyczna

  6b - sala nr 18

  7 - sala nr 15

  8a - sala nr 14

  8b - sala nr 16

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krzęcinie
  ul. św. Floriana 75
  32-051 Krzęcin
  woj. małopolskie
 • /12/270-60-29 Fax: /12/256-12-60
  E-mail: spkrzecin@interia.pl

Galeria zdjęć