• zadanie 6

Przeprowadzenie, we wszystkich klasach szkoły, debaty uczniowskiej nt. „Państwo, prawo, społeczeństwo, obywatel” z testem sprawdzającym dla uczniów wg układu opracowanego przez szkołę.

Odpowiedzialne: Elżbieta Bogoń, Anna Zięcik

W miesiącu lutym 2013r., w ramach ogólnopolskiego Konkursu "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń" odbyła się w klasach I - III oraz IV - VI debata nt. "Panstwo, prawo, społeczeństwo, obywatel".

Debata prowadzona była warsztatami, na których uczniowie samodzielnie opracowywali w formie plakatów i krzyżówek wybrane hasła. Całość wzbogacona była dodatkowo prezentacjami multimedialnymi przygotowanymi przez nauczycieli.

Podsumowaniem debaty było przeprowadzenietestu sprawdzającego stan wiedzy uczniów na poszczególnych poziomach kształcenia.