Program talentowiSKO

• Dziękujemy zarówno władzom Gminy Skawina za otrzymaną dotację jak również Wójtowi Gminy Krzęcin Panu Krzysztofowi Żuchowskiemu za życzliwe przyjęcie i opiekę. Nasze podziękowania kierujemy też do Dyrektora Zespołu Szkół w Krzęcinie Pana Pawła Szubera, Pani Oli Żuchowskiej, Pani Wiesławy Gruszczyńskiej, Honoraty Kłosek oraz wielu innych (szczególnie Pań ze stołówki szkolnej), którzy dbają o to byśmy czuli się w Krzęcinie nad Małą Iną jak w domu.
    15.09.2014 13:27 | więcej »
  •      Zaczęło się tak: w poniedziałek 14.07.14 wyruszyliśmy na obóz do zaprzyjaźnionego Krzęcina w województwie zachodniopomorskim. Czas w pociągu bardzo się dłużył. Gdy dojechaliśmy czekała już na nas ekipa powitalna. Po powitaniu udaliśmy się do miejsca zakwaterowania. Następnie przygotowaliśmy miejsca do spania i zapoznaliśmy się z budynkiem.
    10.08.2014 10:28 | więcej »
  •      Pewnego dnia w poniedziałek nasza drużyna harcerska wybrała się na obóz do Krzęcina w zachodniopomorskim. Przez 8 godzin jechaliśmy pociągiem choć ta podróż była bardzo męcząca ale na czas dojechaliśmy do celu. Pierwszego dnia w poniedziałek rozpakowaliśmy się, napompowaliśmy materace i podzieliliśmy się na cztery zastępy.
    08.08.2014 10:14 | więcej »
  •    Dawno, dawno temu (czyli 12 dni temu) przyjechaliśmy do szkoły w Krzęcinie w zachodnio-pomorskim. Na pierwszy rzut oka ten budynek nie wyglądał zbyt fajnie ale po kilku dniach zadomowiliśmy się. Do dzisiaj prawie wszyscy mówią, że to ich najlepszy obóz. Spędziliśmy ze sobą wspaniałe chwile. Zawsze mieliśmy się z czego śmiać gdy Wojtek suszył skarpetkę, Zuzię i muchę albo jak Kuba J. wymyślał piosenki o Wojtku. Każdy z nas poznał wiele nowych osób i zaprzyjaźnił się z nimi. Z osobami z harcerstwa nigdy się nie nudzimy!
    08.08.2014 10:19 | więcej »
  • Poniedziałek 14.07.2014r.:

Wstaliśmy skoro świt i przyjechaliśmy z rodzicami na dworzec w Krakowie-Płaszowie gdzie wsiedliśmy do pociągu i ponad 8 godzin jechaliśmy do Choszczna. W pociągu wyciągnęliśmy instrumenty i trochę pośpiewaliśmy. Na miejscu czekała na nas delegacja z Panem Wójtem i Panem dyrektorem szkoły – pomogli nam przenieść bagaże i zawieźli nas autobusem do szkoły w Krzęcinie. Tam rozgościliśmy się i podzieliliśmy się na zastępy.
                                                                                      Weronika

08.08.2014 10:23 | więcej »
  • Poznanie regionu Krzęcina nad Małą Iną
    Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej postanowiło, w jubileuszowym roku 760-lecia pierwszej wzmianki o Krzęcinie oraz 650-lecia Skawiny, zorganizować obóz letni dla harcerzy i dzieci szkolnych w zaprzyjaźnionym Krzęcinie nad Małą Iną.

Region, w którym zagościli uczestnicy wypoczynku, zrobił bardzo duże wrażenie na wszystkich, o czym świadczą wypowiedzi dzieci zamieszczone na stronie Urzędu Miasta i Gminy Skawina.
    08.08.2014 12:32 | więcej »

Kontakt

• Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krzęcinie
    ul. św. Floriana 75