• Informacja o Programie TalentowiSKO

• Informacja o programie TalentowiSKO

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w programie TalentowiSKO.

TalentowiSKO to Program Banków Spółdzielczych z Grupy BPS, pod patronatem Kuratorium Oświaty i Wychowania w Krakowie oraz Minister Edukacji Narodowej, rozwijający działanie Szkolnych Kas Oszczędności. Jego celem jest wspieranie talentów wśród dzieci i młodzieży. Uczy myśleć pozytywnie o pieniądzu. Promuje dobre nawyki w oszczędzaniu i zaradność życiową.

Dzieci będą mieć możliwość nauki oszczędzania w SKO w Małopolskim Banku Spółdzielczym poprzez systematyczne wpłaty na książeczki SKO co najmniej 1 raz w miesiącu w okresie od października 2016 do końca marca 2017r. Po tym okresie zgromadzone pieniądze będzie można wypłacić albo oszczędzać dalej.

Tegoroczni pierwszoklasiści wszyscy otrzymują od Banku 10 zł na start. Programowi nauki oszczędzania towarzyszyć będzie wiele działań ogólnoszkolnych takich jak: konkursy, specjalne lekcje, wycieczki, przedstawienia, akcje i gry, które będą nagradzane.

Osoby zaangażowane w program TalentowiSKO w naszej szkole: p. Ewa Brożek, p. Małgorzata Paciuch, p. Ewa Motyl, p. Teresa Warchał.

ZAPRASZAMY!!!

Wpłaty na książeczkę SKO od 1 zł w górę, proszę przekazywać w ostatnim tygodniu miesiąca.