• Zarząd UKS Feniks 1

• PROTOKÓŁ z dnia 5/10/2011r.

Prezes Pan Janusz Kosek powitał zebranych członków zarządu UKS „Feniks”. Stwierdził prawomocność posiedzenia, a następnie przeszedł do zapoznania przybyłych z podpisaną w dniu 28 września 2011r. umową na realizację małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW 2007 – 2013.

Dzięki pozyskanym środkom UKS „Feniks” może zapewnić gratyfikację finansową trenerom prowadzącym zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w czterech sekcjach sportowych tj.: boks, piłka nożna, siatkówka, unihokej. W związku z tym jednogłośnie wybrano koordynatora projektu, którym został Pan Jarosław Jaracz.

Członkowie zarządu podjęli decyzję, że zgłoszenia na prowadzących poszczególne sekcje będą przyjmowane od dnia 6 października do dnia
          19 października 2011r. Podczas wyboru kandydatów będzie się zwracać uwagę na:

• kolejność zgłoszeń
          • lata pracy z dziećmi i młodzieżą (dobrze widziana jest praca w formie wolontariatu)
          • uprawnienia:

- nauczyciel wf

- instruktor lub trener danej dyscypliny sportowej

• znajomość środowiska lokalnego.

Ponadto podjęto decyzję, że informacja o poszukiwaniu prowadzących zajęcia sportowe z zakresu boksu, piłki nożnej, siatkówki i unihokeja, zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeń przy drzwiach wejściowych do Szkoły Podstawowej w Krzęcinie w następującej treści:

ZARZĄD UKS „Feniks” POSZUKUJE NAUCZYCIELI WF, INSTRUKTORÓW LUB TRENERÓW W CELU PODJĘCIA SZKOLENIA DZIECI I MŁODZIEŻY W CZTERECH DYSCYPLINACH SPORTOWYCH: BOKS, PIŁKA NOŻNA, SIATKÓWKA, UNIHOKEJ. CHĘTNYCH PROSIMY SKŁADAĆ PODANIA W TERMINIE OD 6 DO 19 PAŹDZIERNIKA 2011R. DO PREZESA UKS „Feniks” Pana Janusza Koska LUB W SEKRETARIACIE SZKOŁY”.

Ustalono termin kolejnego spotkania zarządu na dzień 20.10.2011r. na godzinę 19:00.

Na tym protokół zakończono

protokołowała Grażyna Lelek