• Konkurs plastyczny - Boże Narodzenie

• REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO SKO

1. Organizator Konkursu

Małopolski Bank Spółdzielczy

2. Temat konkursu „Kartka świąteczna”

3. Uczestnicy konkursu

Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie dzieci z klas I –VI ze Szkół Podstawowych uczestniczących w Programie SKO Małopolskiego Banku Spółdzielczego.

4. Przedmiot konkursu

Wykonanie pracy plastycznej związanej z tematem konkursu. Interpretacja tematu dowolna i zależna od dziecka wykonującego pracę. Praca wykonana odręcznie i indywidualnie przez uczestnika. Technika wykonania pracy –dowolna, płaska, format A4.

5. Termin składania prac

Prace należy składać w terminie do 10.11.2016 r. u opiekunów SKO w Szkole, do której uczęszcza uczeń –uczestnik konkursu.

Opiekunowie SKO składają 10 wybranych prac w Centrali Małopolskiego Banku Spółdzielczego w terminie do 16.11.2016 r.

6. Komisja Konkursowa, Zwycięzcy i nagrody

W skład Komisji Konkursowej będą wchodzić:

Zarząd Banku i wybrane przez niego osoby.

Komisja Konkursowa wyłoni laureatów konkursu.

Prace uczestników będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych

1. Uczniowie z klas I –III

2. Uczniowie z klas IV –VI

Najlepsza praca zostanie wykorzystana jako wzór kartki świątecznej Małopolskiego Banku Spółdzielczego.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i dyplomy.

W każdej kategorii wiekowej

I miejsce - 150 zł

II miejsce - 100 zł

III miejsce - 50 zł

Kwoty przekazywane na książeczki SKO laureatów konkursu.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się w terminie i miejscu określonym w informacji rozsyłanej do Opiekunów SKO z odpowiednim wyprzedzeniem.

7. Ustalenia dodatkowe

Do prac konkursowych należy dodatkowo dołączać metryczkę o treści:

1. imię i nazwisko autora, klasę, szkołę

2. Oświadczenie o treści:

Oświadczam, że nadesłana praca jest wynikiem osobistej twórczości ………………………………………………………. (imię i nazwisko dziecka) – którego jestem opiekunem i nie narusza praw podmiotów trzecich. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich i dziecka przez ……………………………………………………………………………………………………………………….(nazwa szkoły do której uczęszcza dziecko) oraz Organizatora konkursu w celach związanych z organizacją konkursu, a także na prezentację nadesłanej pracy w Małopolskim Banku Spółdzielczym oraz ewentualne wykorzystanie jej jako projektu firmowej kartki świątecznej, rozsyłanej przez Bank.

Podpis Rodzica/Opiekuna prawnego