• Zarząd UKS Feniks 2

• PROTOKÓŁ z dnia 20/10/2011r.

Prezes Pan Janusz Kosek powitał zebranych członków zarządu. Następnie oddał głos Pani Grażynie Lelek, która odczytała PROTOKÓŁ z dnia 5/10/2011r. Wszyscy obecni przyjęli jego treść jednogłośnie.

Członkowie zarządu UKS „Feniks” przystąpili do przeglądania ofert na objęcie funkcji szkoleniowców w czterech sekcjach: boks, piłka nożna, siatkówka i unihokej. Szkolenia będą prowadzone przez okres 10 miesięcy dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 16 lat  z Krzęcina i okolicznych miejscowości. Łącznie zostanie przeprowadzonych 480 godzin zajęć szkoleniowych w czterech wyżej wymienionych sekcjach dla około 100 młodych ludzi.

Dokonując wyboru zarząd wziął pod uwagę:

• kolejność zgłoszeń
          • lata pracy z dziećmi i młodzieżą
          • uprawnienia
          • znajomość środowiska lokalnego.

W ostateczności postanowiono powierzyć funkcję trenerów następującym osobom:

BOKS                   - Pan Antoni Poniedziałek; wieloletni społeczny szkoleniowiec sekcji boksu UKS „Feniks”; instruktor boksu;

PIŁKA NOŻNA    - Pan Janusz Żmuda; wieloletni szkoleniowiec trampkarzy UKS „Feniks”, trener piłki nożnej;

SIATKÓWKA      - Pani Teresa Warchał; wieloletni społeczny współpracownik UKS „Feniks”; nauczyciel wf w SP w Krzęcinie;

UNIOKEJ            - Pan Jarosław Jaracz; współzałożyciel UKS „Feniks”; wieloletni społeczny szkoleniowiec sekcji piłki nożnej
          i unihokeja; trener hokeja; koordynator projektu.

Podjęto decyzję o poinformowaniu zainteresowanych o dokonanym wyborze.

Ponadto ustalono, że koordynator projektu, Pan Jarosław Jaracz  przeprowadzi nabór do wyżej wymienionych sekcji do dnia 30 listopada 2011r. biorąc pod uwagę:

• kolejność zgłoszeń
          • pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego,

oraz do ustalenia terminów prowadzenia szkoleń do dnia 15 grudnia 2011r.

Zajęcia w wymiarze 3h tygodniowo w każdej sekcji będą odbywać się od dnia 2 stycznia 2012r.

Wszystkie dodatkowe kwestie będą konsultowane i koordynowane przez Pana Jarosława Jaracza.

Na tym protokół zakończono

protokołowała Grażyna Lelek