Strona główna
Pucharowe zwycięstwo naszych uczniów w szkolnych rozgrywkach unihokeja.
30 października 2019r. odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej, zorganizowane w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, które zostały zdominowane przez naszych uczniów. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy w pięknym stylu pokonali wszystkich rywali i zdobyli odpowiednio: I miejsce w Turnieju Unihokeja Dziewcząt i I miejsce w Turnieju Unihokeja Chłopców.
Szkolne rozgrywki unihokeja na szczeblu powiatowym zakończone.
Po zwycięstwie w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej nasze unihokejowe drużyny wystartowały w rozgrywkach powiatowych, które odbyły się w Świątnikach Górnych. Rywalizacja była zacięta, gdyż żadna z drużyn nie ustępowała innym pod względem technicznym, zaś każdy z występujących zawodników i zawodniczek wykazywał się ogromną wolą walki i dobrą kondycją fizyczną. Ostatecznie nasza szkolna drużyna chłopców zajęła miejsce IV, zaś drużyna dziewcząt miejsce II. Wszystkim grającym i trenerowi gratulujemy!
Dla tych, którzy odeszli
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Pamiętamy o zmarłych.
4
Miasteczko Komunikacyjne
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Miasteczko Komunikacyjne.
29Przygotowujemy się do rozważnego udziału w ruchu drogowym.
Odblaskowa szkoła
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Odblaskowa szkoła.
24Dzięki spotkaniom z policjantami oraz ze strażnikiem miejskim, wiemy jak dbać o bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy o noszeniu odblasków!
Mała Książka - Wielki Człowiek
W związku z zainaugurowaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego kampanią Instytutu Książki "Mała Książka - Wielki Człowiek", nasze pierwszaki otrzymały wyprawkę czytelniczą. Składają się na nią książka "Pierwsze czytanki dla...", zawierająca teksty prozatorskie i poetyckie oraz broszura dla rodziców podkreślająca rolę czytania w życiu dziecka. Zachęcamy wszystkich dorosłych do wspólnego czytania razem z dziećmi :)
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają:)
Za górami.....za lasami.....a gdzie? W Pacanowie:)
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Za górami.....za lasami.....a gdzie? W Pacanowie:).
147
Drugie miejsce w Polsce dla Julii!
Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły Julia Wańdyga zdobyła 2. miejsce w ogólnopolskim finale V edycji konkursu „List do Taty” organizowanego przez Senat Rzeczpospolitej Polskiej. W konkursie wzięło udział 2431 uczniów klas czwartych i piątych z 396 szkół podstawowych. Ogłoszenie wyników odbyło się 25 września 2019 r. w Senacie. Podczas uroczystości wzruszającą pracę Julki przeczytał dziennikarz Krzysztof Ziemiec. Gratulując zwycięzcom i laureatom, marszałek Stanisław Karczewski podkreślił, że wszystkie listy przepełnione są miłością, pokazują też jak ważne są więzi rodzinne. „Sztuka pisania listów zamiera. Warto zachęcać do ich pisania” – zaznaczył marszałek, dziękując nauczycielom za „skuteczne zainteresowanie dzieci konkursem”.
Julia Wańdyga jedzie do Warszawy!
Miło nam poinformować, że uczennica kl. Va Julia Wańdyga została zwyciężczynią etapu okręgowego 5. edycji konkursu "List do Taty". Jej praca na temat: "Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata?" zachwyciła jury. 9 września dziewczynka odebrała nagrodę z rąk Senatora Marka Pęka i została zaproszona na wycieczkę do Warszawy. Konkurs organizuje Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z Fundacją im. Św. Cyryla i Metodego. Serdecznie gratulujemy Julce i jej Rodzicom. 25 września uczennica weźmie udział w uroczystej gali w Senacie RP, podczas której jej praca będzie rywalizować o miano najlepszej w Polsce. Trzymamy kciuki!
ZEBRANIE Z RODZICAMI
Dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego zaprasza wszystkich Rodziców w dniu 17 września 2019r. na zebranie:
17:00 - ogólne w sali gimnastycznej,
17:30 - spotkanie z wychowawcami,
około 18:30 zebranie rady rodziców.
Numery sal, w których odbędą się spotkania z wychowawcami, zostaną wywieszone na drzwiach wejściowych.
ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2010
Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Krzęcinie przekazuje informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 2 września 2019r.
- msza święta o godz. 900 – serdecznie zapraszamy mieszkańców i rodziny dzieci do uczestnictwa
- rozpoczęcie roku szkolnego w budynku szkoły – 1000 – 1100
Autobusy:
Spotkanie dla rodziców
Spotkanie dla rodziców z wychowawcami przyszłych pierwszoklasistów odbędzie się 26.08.2019r. o godz. 18.00.
Klasa Ia sala nr 14;
Klasa Ib sala nr 17;
Listy uczniów podane będą przy wyżej wymienionych salach.
- Wtorek23.06.2026
Galeria zdjęć
- brak danych