Program talentowiSKO

 • Nasi reprezentanci w finale gry czytelniczej

                    W grze czNasi reprezentanci w finale gry czytelniczej - Obrazek 1ytelniczej pt. „Mikołajek super kumpel!” zorganizowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną w Skawinie wzięły udział dwie nasze drużyny. Byli to reprezentanci kl. Va (Kinga Turaj, Ania Żmuda i Filip Waś) oraz Vb (Nadia Bularz, Ania Dudek i Monika Motyl).                     

  Pierwszy etap polegał na wykonaniu komiksu, dotyczącego książki R. Goscinny’ego i J-J. Sempé „Mikołajek”. Następnie jury wyłoniło 5 drużyn, które zakwalifikowały się do drugiego etapu, wśród nich znaleźli się reprezentanci Va.                                                                                             

  W finale, który odbył się 8 maja, Kinga, Ania i Filip zdobyli wyróżnienie. Konkurencje polegały na rozwiązaniu krzyżówki, odpowiedzi na pytania ze znajomości treści lektury oraz zaprezentowaniu wcześniej przygotowanej scenki opartej o fabułę książki.                          

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 • 08.05.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Majówka.

 • 08.05.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii APEL 3 MAJA.

 • Trzecia klasa pisze TRZECIOTEŚCIK

  30.04.2018
 • 29.04.2018

  W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie „Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci" . Klasy II b i III a, uczestniczyły w cyklu lekcji, przeprowadzonych przez wych. Annę Zimę i Mariolę Klejkę. Zajęcia wprowadziły uczniów w tematykę powietrza, jego zanieczyszczeń, smogu oraz sposobów walki z nim, jak rówinież radzenia sobie z jego obecnością. Wiedza, którą zdobyły dzieci, pomoże w walce o czyste powietrze w przyszłości.

  Zapraszamy na relację! 

 • 17.04.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii O Tuwimie wiemy wszystko!!!.

 • Drodzy Rodzice!!!

      

       Nasz oddział przedszkolny postanowił wziąć udział w IV edycji WIELKIEJ ZBIÓRKI KSIĄŻEK. Jeśli mają Państwo niepotrzebne bajki dla dzieci lub ciekawe książki dla młodzieży

  i dorosłych przynieście je do nas, a my postaramy się stworzyć bibliotekę dla pacjentów w szpitalach, domach dziecka i hospicjach. Akcja rozpoczyna się

       23 kwietnia i zbieramy do 20 maja.

       Akcja została objęta patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej, Ministerstwa Praw Pacjenta oraz Prezydentów zaczytanych miast.

   

      

   

   

      

 • 23.03.2018

  W bieżącym tygodniu odwiedził nas wyjątkowy gość, który pokazał nam jak to jest w Arktyce.

 • 21.03.2018

  Po raz trzeci uczniowie Naszej Szkoły wyszli na ulice swojej miejscowości skandując hasła ekologiczne. Nie zamierzamy się poddawać, chcemy czystego powietrza!!!

 • 16.03.2018

  Dzień Języka Ojczystego - Obrazek 121 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. To coroczne święto zostało ustanowione przez UNESCO 17 listopada 1999 roku. Warto jednak pamiętać, że język polski należy pielęgnować nie tylko 21 lutego, dlatego dzieci z  Naszej Szkoły dzielnie stawiły czoła "językowym potyczkom". W ocenie uczniów zabawa była bardzo udana, konkurencje atrakcyjne, wesołe i pożyteczne. Nie wiało nudą. Na koniec wyłoniliśmy laureatów, którzy otrzymali ciekawe nagrody i miano "Mistrza Języka Polskiego".                                                                                                                Przesłanie  jest jedno – dbajmy o swój, najpiękniejszy na świecie, język ojczysty!!!

 • Odwiedziny Cyrku w Naszej Szkole

  14.03.2018
 • X Gminny Konkurs piosenki Angielskiej

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z X , jubileuszowej edycji Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej, który odbył się w naszej szkole w ostatni piątek przed feriami.

 • TALENTOWISKO 2017/2018 - Obrazek 1   Już drugi rok uczniowie naszej szkoły biorą udział w Ogólnopolskim Programie Banków Spółdzielczych "TalentowiSKO". W ramach programu prowadznych jest wiele działań, z których relacje na bieżąco zamieszczane są na blogu Taentowiska. Zachęcamy wszystkich do jego odwiedzenie i zapoznania się z akcjami prowadzonymi w szkole.

 • 22.12.2017

  ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT!

   

   

   

   

 • Serdecznie dziękujemy za udział w głosowaniu na nasz projekt w Budżecie Obywatelskim.

  Serdecznie dziękujemy za udział w głosowaniu na nasz projekt w Budżecie Obywatelskim. - Obrazek 1

  Dziękujemy za oddane głosy dzięki którym nasz projekt wraz z pięcioma innymi będzie sfinansowany z funduszu Budżetu Obywatelskiego 2018r.

   

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krzęcinie
  ul. św. Floriana 75
  32-051 Krzęcin
  woj. małopolskie
 • /12/270-60-29 Fax: /12/256-12-60
  E-mail: spkrzecin@interia.pl

Galeria zdjęć