Z radością informujemy, że dwoje uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych (najlepszych 10% piszących w danej kategorii wiekowej w skali całego kraju) w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”:
-
Gabriel Skorus (IV b) – wyróżnienie w kategorii Maluch (klasy III–IV),
-
Magdalena Grzelak (VII a) – wyróżnienie w kategorii Kadet (klasy VII–VIII).
Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów matematycznych!
Słowa uznania kierujemy również do wszystkich uczniów, którzy podjęli wyzwanie udziału w konkursie. Frekwencja dopisała - wypełniliście dwie sale. Zadania Kangura należą do wymagających i znacząco wykraczają poza standardowy program nauczania. Dlatego już sam udział wymaga odwagi, zaangażowania oraz matematycznej ciekawości.
Jesteśmy dumni ze wszystkich uczestników. Uważamy, że każdy, kto zmierzył się z konkursowymi zadaniami, jest zwycięzcą – ponieważ zdobył nowe doświadczenia, rozwinął swoje umiejętności i nauczył się czegoś nowego.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!