• Wesołych Świąt

• Z okazji Świat Bożego Narodzenia pragnę życzyć Wszystkim dużo zdrowia, spokoju i miłości. Odpoczynku w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

Na Święta i nadchodzący Nowy Rok życzę szczęścia, optymizmu  i spełnienia wszystkich marzeń.

Dyrektor Małgorzata Nowak

6 grudnia świętowaliśmy "Mikołajki" w naszej szkole. Z tej okazji uczniowie przybywali do szkoły w charakterystycznych Mikołajkowych czapkach lub w innych świątecznych ozdobach. Koniecznie obejrzyjcie naszą fotogalerię z tego dnia.

Bardzo dziękujemy naszemu "cichemu" Mikołajowi za słodkości dla uczniów :)

• Małopolska Tarcza Humanitarna

Uczniowie starszych klas Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Krzęcinie w ramach Małopolskiej Tarczy Humanitarnej otrzymali plansze do nauki języka angielskiego oraz zestawy klocków do budowania zdań w języku angielskim. Dzięki tym pomocom uczniowie nie tylko rozwijają swoje umiejętności językowe w atrakcyjny sposób lecz również integrują się ze sobą, co ma duże znaczenie w przypadku uczniów z Polski i Ukrainy w jednej klasie. Zestawy pomocy naukowych umieszczono w sali nr 16 (pracowni językowej ).

• I miejsce w konkursie literackim

• Uczniowie kl. 4b (Zuzanna Turaj, Szymon Tokarczyk i Karol Biernacik) oraz 6b (Emilia Dudek, Maria Nowak, Lena Lepiora) wzięli udział w VIII POWIATOWYM KONKURSIE LITERACKIM "MÓJ DEBIUT". Choć wszystkie prace były wspaniałe, to wiersz Szymona Tokarczyka zachwycił jury i we czwartek 30 listopada chłopiec odebrał nagrodę za zdobycie I miejsca. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom pełnego pasji twórczej debiutu literackiego. Życzymy dalszych sukcesów!

• Dzień Pluszowego Misia

• Miś jest symbolem serdeczności, życzliwości i dobrych uczuć. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem i powiernikiem najskrytszych sekretów. W dniu 23 listopada uczniowie klas młodszych przyszli do szkoły w towarzystwie swoich małych, średnich i bardzo dużych pluszaków. Każdy z nich był piękny i wyjątkowy. Zapoznano uczniów z historią Pluszowego Misia. Dla dzieci przygotowano wiele zabaw i atrakcji. Był to dzień pełen uśmiechu i wspólnej zabawy.

• Mikołaj też czyta książki

• Jak co roku, 6 grudnia, dzieci czekają na świętego Mikołaja, który obdarza prezentami. W tym roku Mikołaj odwiedził naszą szkołę w nietypowym celu. Przybył, aby przeczytać dzieciom bajki. Akcję „Mikołaj też czyta książki” zorganizowała klasa 6a oraz biblioteka szkolna.

• Andrzejki w klasach 1-3

• 30 listopada klasy 1-3 wspólnie bawiły się na Andrzejkach. Było wiele tańców zabaw i wróżb, a na samym końcu pyszny poczęstunek od Naszej Rady Rodziców.

• Andrzejki w klasach 4-8

28 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował na wszystkich długich przerwach wróżby andrzejkowe dla klas 4-8. Wróżyliśmy z tradycyjnych serduszek i kubeczków. Odwiedziła nas także wróżka,która przepowiadała przyszłość ;)

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za osłodzenie nam tego dnia pysznymi babeczkami i napojami :)