• Kącik zabaw przedszkolaków

• Nasze przedszkolaki od wtorku mogą cieszyć się zabawą w swoim prywatnym zakątku, który udało nam się stworzyć dzięki ogromnemnu zaangażowaniu rodziców grupy młodszej. Rodzice poświęcając swój prywatny czas i środki finansowe umożliwili nam świetną zabawę na świeżym powietrzu. Pragniemy również podziękować pracownikom obsługi, która pomogła zorganizować niektóre atrakcje.

• Akcja "Sprzątanie świata"

• Nasi uczniowie pełni zapału i gotowi do działania po raz kolejny wzięli udział w akcji "Sprzątanie świata". Chcemy podziękować każdemu, kto uczestniczył w tej jedynej w swoim rodzaju lekcji ekologii.

• ,,Odblaskowa szkoła’’

• Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w akcji ,,Odblaskowa szkoła’’, której celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym przez dzieci, poprzez promowanie zasad bezpiecznego zachowania się na drodze. W ramach tej akcji uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Straży Miejskiej w Skawinie starszym inspektorem Tomaszem Morawą.

• Ślubowanie klas I

• W dniu 4 września wszyscy uczniowie odświętnie ubrani, przybyli do szkoły aby rozpocząć nowy rok szkolny. W szkole uczniów przywitała Pani Dyrektor, następnie udaliśmy się do kościoła na uroczystą Mszę Świętą. W tym dniu w naszej szkole odbyła się również uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. W podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszoklasiści złożyli przysięgę. Ślubowali być dobrym Polakiem, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Na pamiątkę tego wydarzenia, uczniowie od swoich rodziców otrzymali słodki upominek.