• Szanowni Państwo,

w dniach 29 czerwca do 1 lipca 2022r. w szkole od godziny 7.00 do 17.00 odbywać się będzie kiermasz mundurków szkolnych. Osoby chętne do sprzedania mundurków prosimy dostarczyć je do środy rano tj. 29 czerwca wraz z ceną jaką chcą uzyskać. Osoby kupujące zapraszamy w w/w godzinach do szkoły.

Z poważaniem
            A. Kawaler

• Szanowni Państwo,

W dniu 24 czerwca 2022 r.  będzie  Uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Odbywać  się ono będzie według następującego porządku:

8:00 – 9:15 – klasy IV-VIII - rozdanie nagród sala gimnastyczna,   świadectw  w salach z wychowawcami

9:30 – Msza Święta

10:15 – 11:30 – klasy I-III - rozdanie nagród sala gimnastyczna, świadectw w salach z wychowawcami

przywóz w tym dniu klasy IV-VIII

7:25- Gołuchowice

7:30 -  Polanka Hallera

7:35- Grabie

Odwóz 10:15,

przywóz w tym dniu klasy I-III

9:00 - Gołuchowice

9:05 – Polanka Hallera

9:10- Grabie

Odwóz 11:30

• Dzień Otwarty

• 15 czerwca gościliśmy w naszej szkole przyszłych pierwszoklasistów. W czasie Dnia Otwartego świetnie poradzili sobie z wszystkimi wyzwaniami i udowodnili, że zasługują na BILET DO PIERWSZEJ KLASY :)

• Wycieczka klas czwartych nad Jezioro Rożnowskie

• Na początku czerwca obie klasy czwarte pojechały na wycieczkę do Gródka nad Dunajcem.

Uczniowie wzięli udział w prelekcji i warsztatach prowadzonych przez WOPR Nowy Sącz. Rozmawiali z ratownikami na temat bezpiecznych zachowań w  wodzie. Uczyli się udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Zobaczyli także sprzęt wykorzystywany podczas akcji ratunkowych.

Największą atrakcją okazały się jednak łodzie motorowodne. Pływanie na nich, wokół Małpiej Wyspy, dostarczyło uczestnikom wycieczki mnóstwo zabawy i śmiechu.

Po obiedzie, przygodę nad pięknym Jeziorem Rożnowskim uwieńczył rejs statkiem wycieczkowym w kierunku Zapory w Rożnowie.

Wycieczka była interesująca, pełna przygód i atrakcji. Pogoda dopisała, a Jezioro Rożnowskie okazało się malownicze i zachęciło uczniów do powrotu w swoje strony.

• Piknik Rodzinny

• Dyrektor, Rada Rodziców oraz Społeczność Szkolna zapraszają na "Piknik Rodzinny", który odbędzie się 11 czerwca 2022r. (sobota) o godzinie 15:00 na terenie Szkoły Podstawowej w Krzęcinie.

Wśród atrakcji między innymi:

- wystepy uczniów

- loteria

- pokazy i prezentacja wozów strażackich OSP w Krzęcinie

- gry i zabawy sportowe

- grill

- słodkie co nieco.

Serdecznie ZAPRASZAMY

• Wyniki 18. Gminnego Konkursu Polonistycznego

• Miło nam poinformować, że w III etapie Gminnego Konkursu Polonistycznego na podium stanęli nasi uczniowie. Zmagania finałowe zakończyły się zwycięstwem  Szymona Zielińskiego z kl. 8a, II miejsce zajęła Julia Wańdyga, a III przypadło Julii Sęk. Uczniowie odebrali nagrody podczas gali finałowej w Szkole Podstawowej nr 4. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!