• Tydzień Profilaktyki Chorób Zakaźnych

• Uświadomienie potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do jego ochrony, stanowi ważny cel edukacji zdrowotnej. Uczniowie naszej szkoły na spotkaniach z panią pielęgniarką poznawali sposoby zapobiegania groźnym chorobom i uczyli się właściwych zachowań higieniczno - sanitarnych.

• Z wizytą w Małopolskim Banku Spółdzielczym w Wieliczce

• Naszej szkole od początku uczestnictwa w Programie TalentowiSKO, tj. od 2016r., patronuje Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce.  Dzięki wspomnianemu wsparciu mamy możliwość nieustannie rozwijać talenty i pogłębiać wiedzę naszych uczniów, zwłaszcza w zakresie finansów i ekonomii. W tym miejscu chcemy podkreślić, że wszelką pomocą nie tylko w kwestiach organizacyjnych, ale i w kontaktach z Zarządem Banku od lat bezinteresownie służy nam Pan Jarosław Trojnacki.

Aby wspólnie świętować osiągnięte sukcesy, w odpowiedzi na zaproszenie Prezesa, Pana Tomasza Łazarskiego, odwiedziłyśmy wraz z Panią Dyrektor siedzibę Banku. W czasie uroczystej wizyty Pan Prezes pogratulował Nam zdobycia I miejsca w etapie regionalnym oraz I miejsca w etapie krajowym tegorocznej edycji Programu TalentowiSKO, przekazując dyplom uznania dla Szkoły na ręce Pani Dyrektor. Podczas spotkania w iście rodzinnej atmosferze podziękowaliśmy sobie za dotychczasową współpracę i życzyliśmy, by w kolejnych latach była ona równie owocna.