• ZAKOŃCZENIE KLAS 8

• We czwartek 23 czerwca pożegnali się z nami uczniowie klas 8. W czasie uroczystości zostały wręczone nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, wyróżnienia, listy gratulacyjne i podziękowania. Najlepszym absolwentem szkoły został Szymon Zieliński z kl. 8a, który jako pierwszy w historii odebrał statuetkę Krzęciński Diament.

Po części oficjalnej uczniowie z przymrużeniem oka przedstawili swoje edukacyjne zmagania podczas nauczania zdalnego. Brawurowo odegrali scenki z lekcji on-line - ku uciesze zebranych w sali gimnastycznej gości. Następnie wręczyli wykonane przez siebie ordery dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i innym pracownikom szkoły oraz swoim rodzicom, dziękując wszystkim za wsparcie w ciągu ostatnich 8 lat.

Także uczniowie z klas 7 przygotowali dla starszych kolegów krótki występ oraz  upominki. Łza zakręciła się w niejednym oku, zwłaszcza, gdy ósmoklasiści oglądali swoje zdjęcia, począwszy od przedszkola i wspominali ze wzruszeniem lata spędzone w szkole podstawowej.

Po południu uczniowie kl. 7 i 8 bawili się wspólnie na pożegnalnej dyskotece.

Naszym Absolwentom życzymy samych sukcesów. Zawsze będziemy za Was trzymać kciuki!

PS  Z radością informujemy, że trzech uczniów naszej szkoły otrzyma stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Skawina za uzyskanie najwyższych wyników egzaminu ósmoklasisty. Są to Mateusz Jabłoński i Szymon Zieliński z kl. 8a oraz Bartłomiej Lassak z kl. 8b. Gratulujemy!

• Mini Talent Show

• Chwilę przed zakończeniem roku szkolnego najmłodsi uczniowie prezentowali swoje talenty i zainteresowania. Odwiedzili nas przyszli pierwszoklasiści, dla których przygotowaliśmy specjalne zadania. Było dużo zabawy i śmiechu. A pani była niesamowicie duma, że ma tak uzdolnionych ucznów:)

• PiKnIk RoDzInNy

• Po prawie 2 latach przerwy w końcu udało się!!!

11 czerwca odbył się tak długo wyczekiwany, szczególnie dla dzieci piknik rodzinny, połączony z dniem rodziny. Najmłodsi uczniowie prezentowali dla swoich rodziców umiejętności taneczne i wokalne. Starsi uczniowie również wykazywali się w pokazie mody. Było mnóstwo atrakcji dla tych małych i dużych.

Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, wszystkim zaangażownym rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi, OSP w Krzęcinie i Skawinie.

Wielkie słowa podziękowania kierujemy również do sponsorów, dzięki którym zakupiono atraktycje nagrody dla uczestnków.

Razem wywołaliśmy tęczę uśmiechów na buziach dzeciaków:)

• I miejsce w Polsce

• Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że zajęliśmy I miejsce w Polsce w IX edycji konkursu "TalentowiSKO"! :):):) Serdecznie dziękujemy uczniom za ogromne zaangażowanie w szereg naszych działań oraz Rodzicom za aktywność na naszych profilach w mediach społecznościowych (na Facebooku „Utalentowani Mistrzowie Oszczędzania Krzęcin” oraz na Instagramie – skokrzecin), która również przyczyniła się do sukcesu naszej szkoły.

Opiekunki programu: Ewa Brożek, Ewa Motyl, Małgorzata Paciuch, Teresa Warchał i Anna Zima

• Spotkanie z policją - Bezpieczne wakacje

• Uczniowie klas I-III podczas spotkania z panami policjantami dowiedzieli się jakie są zasady bezpieczeństwa w czasie wakacyjnego wypoczynku. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji! :)